Witamy na stronach firmy GlobTrade!

KRÓTKO O FIRMIE
Firma Globtrade powstała w czerwcu 2007 roku i specjalizuje się w imporcie, eksporcie oraz handlu hurtowym asortymentem z szeroko pojętej branży outdoor (przeznaczonym do gier, sportu, rekreacji oraz wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu).
Przedsiębiorstwo jest jednym z liderów na rynku sprzętu outdoorowego, artykułów kolekcjonerskich i hobbystycznych oraz instrumentów optycznych do amatorskich obserwacji astronomicznych. Firma oferuje także wyposażenie placów zabaw i obiektów sportowych. Globtrade posiada w swoim portfolio szereg rozpoznawalnych i liczących się w branży marek. Oprócz działalności czysto handlowej firma rozwija również własne brandy.
W ofercie znajduje się obecnie ponad 9 000 produktów, pozyskanych dzięki wypracowanym na przestrzeni lat kontaktom handlowym z dostawcami z Chin, Hong Kongu, Japonii, Pakistanu, Tajwanu oraz innych państw azjatyckich.
Ponadto firma importuje coraz więcej towarów od producentów z Europy i USA.
Należy podkreślić, iż na obecnym etapie rozwoju firma nie musi już korzystać z pomocy agentów oraz pośredników, co w połączeniu z innymi czynnikami umożliwia jej zakup towaru na bardzo korzystnych warunkach. Jest to jedna z przewag konkurencyjnych, dzięki którym Globtrade zdobywa klientów oraz partnerów biznesowych w całej Europie.
TRZY FILARY ROZWOJU, NA KTÓRE STAWIA FIRMA OD SAMEGO POCZĄTKU
I

“Najwyższe standardy obsługi, tak w momencie zawierania kontraktów, jak i w ramach szeroko rozumianej obsłudze posprzedażnej. Pozwala to na zbudowanie zaufania i długotrwałych relacji z partnerami, co z kolei przekłada się na ograniczenie ryzyka i kosztów transakcyjnych.”

II

“Szeroka, zawsze doskonale dopasowana do aktualnej sytuacji rynkowej oferta produktów. Specjaliści pracujący nad jej tworzeniem starannie dobierają towary, gwarantujące szybką zbywalność oraz maksymalizację ekonomicznej efektywności. Pozwala to wyzwolić potencjał wzrostu firmy i jej kontrahentów.”

III

“Zatrudnianie utalentowanych ludzi. Niewielki, zgrany zespół specjalistów, którzy doskonale rozumieją branżę, wnosi do firmy wartość dodaną, którą trudno przecenić. To właśnie dzięki kompetentnym, utalentowanym i zmotywowanym pracownikom Globtrade buduje elastyczną strukturę, zdolną dostosowywać się do szybko zmieniającego się otoczenia.”