Partnerzy biznesowi GLOBTRADE

ZAKRES  DZIAŁALNOŚCI

Szeroki zakres działalności firmy Globtrade pozwolił nam nawiązać trwałe i stabilne relacje biznesowe z partnerami z całego świata.
Firma od lat współpracuje z dostawcami z krajów azjatyckich (głównie Chin, Hong Kongu, Japonii, oraz Pakistanu).

Na rynku europejskim posiadamy szereg partnerów biznesowych w takich krajach jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Irlandia oraz Francja. Regularnie spotykamy się z nimi podczas targów branżowych i odwiedzamy w trakcie licznych wyjazdów.  Firma Globtrade zorientowana jest nie tylko globalnie, ale również aktywnie. W chwili obecnej w kraju posiadamy ponad 200 Partnerów biznesowych a w Europie, liczba ta przekroczyła 700.

Zakres naszej oferty pozwala nam współpracować z Partnerami o szerokim przekroju działalności, począwszy od instytucji publicznych (takich jak szkoły, przedszkola czy uczelnie wyższe), hurtownie Cash & Carry, Supermarkety i hurtownie specjalistyczne. Wśród naszych odbiorców znajdują się również firmy zajmujące się organizacją czasu wolnego, czy aktywnego wypoczynku.
Mamy również podpisane kontrakty z firmami logistyczno-transportowymi, dzięki czemu oferowane przez nas towary są zawsze dostarczane na czas.