Kariera w GLOBTRADE

Firma Globtrade poszukuje osób pełnych zaangażowania i zapału, kreatywnych, wyróżniających się dużą dozą odpowiedzialności i chęci rozwoju własnego, ludzi nie bojących się nowych wyzwań, jakie niesie ze sobą praca w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Naszym priorytetem jest odkrywanie talentów, bo wierzymy w ludzi, którzy potrafią rosnąć razem z firmą. Szukamy osób z pasją, które będą w stanie wnieść do naszego zespołu kompetencje i świeże spojrzenie na codzienne wyzwania. Jako firma działająca na rynkach międzynarodowych wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

  • kontroler jakości,
  • specjalista ds. administracyjno biurowych,
  • specjalista w dziale marketingu,
  • specjalista w dziale handlowym.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres:  hr@globtrade.pl

Prosimy o dołączenie standardowej klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niezależnie od aktualnie wystawianych ofert pracy nieustannie poszukujemy specjalistów w dziedzinach marketingu, sprzedaży, logistyki i magazynowania. Jeśli masz doświadczenie w którejś z powyższych dziedzin lub masz pasję i stawiasz w nich pierwsze kroku, napisz do nas i dołącz do naszego zespołu